0
  • سبد خرید شما خالی است !

اخبار اصفهان فام مبتکران

پروژه های جنوب کشور
گواهینامه رتبه بندی
تجلیل از مدیرعامل شرکت
بازدید مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) ایران

بازدید جناب آقای مهندس ذوالقدر مشاور عالی مدیر عامل و جناب آقای مهندس درگری ناظر عالیه شرکت عمران گستر بصیر بازوی اجرایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ایران

تولید کننده نمونه
بازدیدمدیران شهرداری وشهرسازی استان فارس
 رونق تولید ملی

سال جدید را که «سال رونق تولید» نام‌ گذاری شد، خدمت همه مردم عزیز ایران ‌زمین تبریک و تهنیت می‌ گوییم و سلامتی، شادابی و نشاط، رفع مشکلات معیشتی و نزول برکات الهی را در این سال از درگاه ایزد متعال خواستاریم. این سال عیدش با نام مبارک علی ‌بن ‌ابیطالب مولای متقیان مزین شد و این تقارن عید در عید را به فال نیک می ‌گیریم و انتظار داریم به لطف خدای متعال تا پایان سال شاهد نزول برکات الهی و رشد و توسعه و گشایش ‌های اقتصادی و رفع نیازهای جامعه ‌مان باشیم.

جاری شدن آب زاینده رود
تعادل قیمت آلومینیوم در بورس کالا

دبیر سندیکای صنایع آلومینیوم معتقد است که به کمک باز شدن سقف رقابت قیمتی برای محصول آلومینیوم در بورس کالا و همچنین عرضه های مستمر تولیدکنندگان، بازار این محصول به تعادل می رسد و حتی قیمت ها در مسیر کاهشی نیز قدم می گذاردبرنامه عملی « فولاد » برای مقابله با تحریم

مدیرعامل فولاد مبارکه از اقدام عملی برای حفظ روند تولید و مقابله با تحریم ها و مدیر پشتیبانی فولاد سبا هم از کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب خام در ۸ ماهه سال جاری در این مجتمع خبر داد.


انتشار اوراق مشارکت برای توسعه صنعت پتروشیمی

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از تهیه پیش‌نویس عرضه اوراق مشارکت ریالی و ارزی طرح‌های صنعت پتروشیمی برای رفع بخشی از مشکلات مالی طرح‌های نیمه‌کاره و توسعه ی این صنعت خبر داد.

بازتاب سقوط نفت در بازار سهام و ارز

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت‌ها براساس شواهد موجود پیش‌بینی شده‌اند.